ככה מטפלים ברצפה ישנה ומבאסת, קרן הזמינה שטיח מדגם ויקטוריה, השטיח יוצר במידה מיוחדת בשביל קרן בגודל של 240*190 ס”מ.
השטיח מורכב משני חלקים כול אחד בגודל של 120*192 ס”מ. קרן קיבלה שלשום את המשלוח, הדביקה לרצפה ומיד שלחה לנו את הצילומים.
התרגשנו מהתוצאה ומיד משתפים אתכם😍במסגרת של ירידי היוצרים שאנחנו לוקחים בהם חלק, אנחנו מגיעים כול יום שני לקניון מלחה ביחד עם קבוצת יוצרים אחרים.
לפני מספר שבועות הגיעה לדוכן לקוחה בשם @אתי בן גיגי , וסיפרה שיש לה מקרר נירוסטה ומעצבן אותה שנשארים סימני ידיים על המקרר והיא מחפשת פתרון. היא אמרה שהיא מוצאת את הפתרון במדבקות לאריחים שלנו. לא היה ברור איך היא מוצאת את הפתרון ואיך תשתמש במדבקות, היא קנתה את סט של 12 מדבקות אקלקטיות בעיצוב “ביזנטי” ונפרדה לשלום.
בחול המועד אתי הגיעה לדוכן שלנו בשוק היווני ביפו, שם הראתה לנו צילום של המקרר עם המדבקות. כול הכבוד אתי על המקוריות והיצירתיות, נראה מעולה ומצאנו עוד שימוש למדבקות שלנו.

עיתון Haaretz הארץ כותב על החנות פופ אפ שלנו בדיזינגוף סנטר

Posted on

ראנר לשולחן מקסים לבית, משדרג כל שולחן ומוסיף צבע וחמימות לבית. עשוי מוינטקס, חומר סינטטי רך במיוחד, בעל עובי ונוכחות נעימה.

תודה לעיתון Haaretz הארץ על הכתבה ותודה מיוחדת לכתבת גילי קמחי על התחקיר היסודי שערכה ועל סיקור מקסים של המוצרים וחנות הפופ אפ שלנו בדיזינגוף סנטר


פינה צבוענית ושמחה במטבח
ז’אנה קנתה בדוכן בדיזנגוף,את סט המדבקות האקלקטי וביחד עם הסט קנתה פלייס מט באותו עיצוב. היא חזרה לדוכן והראתה לנו את מה שהיא עשתה, ז’אנה מספרת שהציק לה ההבדל בין השיש הבהיר לקיר הכהה, הניחה את הפלייסמט על השטיח על הקיר הדביקה את המדבקות התואמות וכך ייצרה פינה צבעונית ושמחה.

לדף הפייסבוק שלנו


פעמים רבות יוצא לנו לפגוש לקוחות שקנו שטיחי pvc ממקורות אחרים והתאכזבו מאיכות ועמידות ההדפסה,

שואלים אותו על איכות ההדפסה שלנו ואנחנו מסבירים שההדפסה של TivaDesign מתבצעת על גבי חומר גלם שמיוצר בישראל,ההדפסה עצמה מבוצעת במכונות שהן המילה האחרונה בטכנולוגיות ההדפסה המתקדמות וצבעי הדפוס בהם הם אנחנו משתמשים הם האיכותים ביותר.

לשם דוגמא צילמנו את הסרטון הקצר הבא, השטיח שתראו בסרטון משמש אותנו לתצוגה בקניונים ברחבי הארץ, דרכו עליו אלפי אנשים, עברו עליו עם עגלות ילדים ועגלות של  סחורות ואפילו מכונות קרצוף…

למידע נוסף אתם מוזמנים לפנות אלינו בצרו קשר